Projekty logo

Zaprojektuję unikatowe logo i identyfikację wizualną dla Twojej marki

Zadbaj o wizerunek swojej marki

Logo jest niezmiernie istotnym elementem wizerunku firmy, ponieważ stanowi wizualną reprezentację marki i jest jednym z pierwszych punktów kontaktu z klientem. Przede wszystkim, logo pełni funkcję identyfikacyjną, umożliwiając klientom szybkie rozpoznanie marki w zatłoczonej przestrzeni rynkowej. Dzięki spójności i łatwości rozpoznawania logo, firma buduje swoją tożsamość w umyśle konsumentów, co przyczynia się do budowania zaufania i lojalności wobec marki.

Ponadto, logo ma istotne znaczenie w budowaniu wizerunku marki oraz jej pozycjonowaniu na rynku. Wielu konsumentów kojarzy jakość, wartości i charakter marki właśnie poprzez jej logo. Przez konsekwentne wykorzystywanie logotypu w różnych materiałach promocyjnych i komunikatach marketingowych, firma wzmacnia swoją obecność na rynku i buduje rozpoznawalność wśród swojej grupy docelowej. Dlatego też, dobrze zaprojektowane logo, które skutecznie odzwierciedla charakter i wartości marki, może stanowić kluczowy czynnik sukcesu firmy.

Co zyskujesz:

Tworzę projekty, które działają.

Jak wygląda proces projektowy?

1. Brief i research

Zbieram informacje na temat Twojej działalności, potrzeb i grupy docelowej. Przeprowadzam badania rynku i bezpośredniej konkurencji.

2. Projekt

W procesie projektowym otrzymasz 2-3 wersje do wyboru. Nad wybraną z nich pracujemy dalej, bez limitu poprawek.

3. Przekazanie plików i praw

Po akceptacji projektu otrzymasz ode mnie zestaw plików do użytku online i druku, a także podpiszemu umowę o przekazanie autorskich praw majątkowych.

4. Księga znaku

Dodatkowo mogę stworzyć dla Ciebie księgę znaku lub księgę identyfikacji wizualnej. To dokumenty, które opisują jak skutecznie korzystać z logo i pozostałych elementów identyfikacji wizualnej.

Księga znaku

Po zaprojektowaniu logo mogę dodatkowo stworzyć dla Ciebie księgę znaku lub księgę identyfikacji wizualnej (brandbook). To dokumenty pdf, które opisują jak korzystać z logo oraz jakich działań unikać. W dużym skrócie to instrukcja obsługi logo – wszystko, by zapewnić spójną i skuteczną komunikację wizualną

Co zawiera księga znaku?

Napisz do mnie i stwórzmy razem skuteczny projekt!

Sprawdźmy czego potrzebuje Twoja marka.